Інститут гематології та трансфузіології НАМН

Група морфології

Керівник групи (на громадських засадах) – кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Олена Петрівна Настенко

Розвиток морфологічних досліджень в інституті започатковано в 1963 році, коли була організована лабораторія патоморфології та електронної мікроскопії. Співробітники лабораторії займались вивченням різних протоколів лікування гострих лейкемій, проблем інфекційних ускладнень при гострих лейкеміях, а також досліджували вплив на систему кровотворення нових препаратів для парентерального харчування, гемодіалізу. Фахівці підрозділу весь час свого існування надавали високоспеціалізовану консультативну допомогу хворим із патологією кровотворення. З 1986 року в лабораторії активно займалися проблемами наслідків аварії на ЧАЕС, зокрема, гострої променевої хвороби. З 1988 року її реорганізовано в групу морфології.

Атестація

На підставі Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» група атестована на технічну компетентність з правом проведення вимірювань показників об’єктів відповідно до галузі акредитації. Свідоцтво про атестацію № ПТ – 356/15 видане 01.10.2015 р.