Інститут гематології та трансфузіології НАМН

Консультативне поліклінічне відділення

Завідувачка: МАРКОВА Інна Анатоліївна
тел.: +38 (044) 453-60-30

Консультативне поліклінічне відділення для дорослих розташоване за адресою: вул. М. Берлинського, 12 (перший поверх, тел.: 467-06-84).

Консультативний прийом проводиться щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 8:00 до 14:00 години.

У консультативному поліклінічному відділенні ДУ «Інститут гематології та трансфузіології НАМН України» надається спеціалізована консультативна медична допомога профільним хворим, проводиться апробація нових методів діагностики, профілактики та лікування.

Лікарі-гематологи проводять огляд пацієнтів, дають оцінку морфологічних, біохімічних та гістологічних аналізів крові, кісткового мозку та трепанобіоптату з подальшою видачею заключень про наявність або відсутність системної патології крові. Також, у випадку необхідності, призначають лікування та вирішують питання про доцільність направлення хворих до спеціалізованих гематологічних відділень.

Прийом хворих ведуть спеціалісти-лікарі та наукові співробітники клінічних підрозділів інституту: завідувачка консультативним поліклінічним відділенням — лікар-гематолог вищої категорії Маркова І. А., Оніщенко М. Ф., лікар-гематологи вищої категорії Оніщенко М. Ф., лікар-гематолог першої категорії Стародуб Г. С.